Apple MacBook Air MQD32SL/A

Jeho prívlastok „Air“ dáva tušiť, že ide o naozaj ľahké zariadenie vážiace iba 1,35 kg, ktorého hrúbka nepresahuje 1,7 cm. Praktická 13,3palcová uhlopriečka a 12hodinová výdrž prístroju dovoľujú byť s vami naozaj kdekoľvek. Notebook poháňa výkonný a zároveň úsporný dvojjadrový procesor Intel, ktorému sekunduje grafická karta a úctyhodná operačná pamäť. Počítač rýchlosťou výborne dopĺňa SSD disk, ktorý sa postará o bleskurýchle reakcie systému a plynulý chod aplikácií, ako napr. webového prehliadača s väčším počtom aktívnych kariet. Takisto oceníte modernú generáciu WiFi adaptéra s väčším dosahom a rýchlosťou.

macbook

Nezávisí od zásuvky
Vďaka špeciálnemu spôsobu uloženia batérie a úsporným komponentom MacBook Air nemá žiadny problém sprevádzať vás bez prestávky až 12 hodín. Bez obáv sa tak môžete vydať do práce bez napájacieho adaptéra. Pokiaľ však máte chuť na sladké ničnerobenie, vychutnajte si napríklad 12hodinový filmový maratón. Notebook vydrží v pohotovostnom režime až 30 dní.
Silný výkon v útlom tele
Hoci váži len 1,35 kg a jeho hrúbka nepresahuje 1,7 cm, hravo si poradí s takmer akoukoľvek úlohou. Dvojjadrový procesor s integrovanou grafickou kartou a rozsiahlou operačnou pamäťou vás nikdy nezradia.
Moderné pripojenie
Nový štandard bezdrôtového pripojenia WiFi umožňuje až trojnásobne rýchlejší prenos dát a mnoho väčší dosah signálu, než jeho predchádzajúca generácia. Pracujte flexibilne, slobodne a bez čakania.
Super rýchle reakcie
Klasický platňový pevný disk dokáže spomaliť prácu aj na tom najvýkonnejšom počítači. MacBook Air preto disponuje moderným SSD diskom bez pohyblivých súčastí, ktorý je zárukou pohotových reakcií, rýchleho štartu aj prebudenia systému. Nechýba ani bleskurýchle načítavanie aplikácií a ostatných súborov.

počítač

Ústretový k užívateľovi
Dokonalý operačný systém prináša pocit spokojnosti pri práci aj zábave. Nová verzia Mac OS s označením High Sierra sa sústredí na sprostredkovanie čo najlepšieho zážitku pri používaní počítača. Prezeranie webových stránok, sociálnych sietí, chatovanie s priateľmi, tvorba textových dokumentov, prezentácií, úprava fotografií či hranie hier sa skrátka stanú ozajstným potešením.